15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
360.16 € 306.14 €
Table Kliton Argos The Classic aluminium white 150x80x74cm
Minimum Order Quantity: 1
Kliton Argos The Classic white aluminum table 150x80x74cm
Looking for a stylish and functional piece of furniture that adds style and functionality to your outdoor space? If so, then Kilton is for you.
Specifications:
Material information:
maintenance instructions:
Product dimensions:
Remarks:
| Weight | 17.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150.00000000 × 80.00000000 × 74.00000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 150.00000000 |
| Width | 80.00000000 |
| Height | 74.00000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 150 |
| Assembled Height | Height product: 74 |
| Assembled Depth | Width product: 80 |
| Minimum Seat Height | Material: ALUMINIUM -Alu tube 50*7mm 50*50mm |