15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
33.49 € 28.47 €
Wirdia Argos The Classic column cabinet sonoma 30.5x24x71.5cm
Minimum Order Quantity: 1
This tall storage column is the perfect solution to make the most of vertical space in style. It offers multiple levels of discreet, closed storage with elegant doors. The warm, natural wood tone brings coziness and a welcoming feel to your space. Achieve the organized home of your dreams without compromising on aesthetics.
Technical features:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 5.600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.50000000 × 24.00000000 × 71.50000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 30.50000000 |
| Width | 24.00000000 |
| Height | 71.50000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 30.5 |
| Assembled Height | Height product: 71.5 |
| Assembled Depth | Width product: 24 |
| Minimum Seat Height | Material: 9mm Particle Board |