15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
309.32 € 262.92 €
Entrance unit Feby Argos The Classic sonoma 80x50x190cm
Minimum Order Quantity: 1
Technical specifications:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 63.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80.00000000 × 50.50000000 × 190.00000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 80.00000000 |
| Width | 50.50000000 |
| Height | 190.00000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 80 |
| Assembled Height | Height product: 190 |
| Assembled Depth | Width product: 50.5 |
| Minimum Seat Height | Material: 15mm PARTICLE BOARD – PAPER LAMINATION |