15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
99.88 € 84.90 €
Oufelia Argos The Classic shoe cabinet sonoma 60×32.5×134.5cm
Minimum Order Quantity: 1
Stop seeing storage as just a functional piece—treat it as a central design element! The Oufelia Shoe Cabinet, with its elegant silhouette and vintage-inspired legs, is designed to catch the eye while keeping everything neatly tucked away. Make this your key piece and add warmth, character, and—most importantly—a sense of complete organization to your space.
Technical features:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 23.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60.00000000 × 32.50000000 × 134.50000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 60.00000000 |
| Width | 32.50000000 |
| Height | 134.50000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 60 |
| Assembled Height | Height product: 134.5 |
| Assembled Depth | Width product: 32.5 |
| Minimum Seat Height | Material: 12mm Particle Board |