15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
119.17 € 101.29 €
Podizor Argos The Classic TV cabinet in sonoma shade 120x45x42.5cm
Minimum Order Quantity: 1
Upgrade your space with the modern and practical Pozidor TV stand. Designed to deliver both functionality and style, this piece serves as the perfect base for your TV while providing smart storage solutions to help keep your space tidy.
Combining practical storage with contemporary aesthetics, it offers an elegant and organized solution for your living room or entertainment area. Ideal for those looking for a piece that is both functional and visually appealing.
Technical specifications:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 30.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00000000 × 45.00000000 × 42.50000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 120.00000000 |
| Width | 45.00000000 |
| Height | 42.50000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 120 |
| Assembled Height | Height product: 42 |
| Assembled Depth | Width product: 45 |
| Minimum Seat Height | Material: 15mm Particle Board |