15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
78.57 € 66.78 €
Serank Argos The Classic TV cabinet in sonoma shade 120x40x40cm
Minimum Order Quantity: 1
Upgrade your space with the modern and practical Serank TV stand. Designed to offer both functionality and style, this piece is the perfect base for your television and provides smart storage solutions to help keep your space organized.
Combining practicality with contemporary aesthetics, it offers a sleek and organized solution for your living room or entertainment area. Ideal for those who are looking for a unit that is as functional as it is stylish.
Technical specifications:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 20.500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00000000 × 40.00000000 × 40.00000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 120.00000000 |
| Width | 40.00000000 |
| Height | 40.00000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 120 |
| Assembled Height | Height product: 40 |
| Assembled Depth | Width product: 40 |
| Minimum Seat Height | Material: 15mm Particle Board |