15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
113.40 € 96.39 €
TV cabinet Kemvio Argos The Classic sonoma-white 120x38x44cm
Minimum Order Quantity: 1
The Kemvio TV stand combines minimal aesthetics with maximum functionality, creating a space that feels both bright and well-organized. The combination of warm sonoma with bright white delivers a modern and timeless result.
Technical characteristics:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 21.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120.00000000 × 38.00000000 × 44.00000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 120.00000000 |
| Width | 38.00000000 |
| Height | 44.00000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 120 |
| Assembled Height | Height product: 44 |
| Assembled Depth | Width product: 38 |
| Minimum Seat Height | Material: 15mm PARTICLE BOARD – PAPER LAMINATION |