15%-40% discounts store wide Dismiss
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
E-Shop Only
No Showroom
Best Prices On Online Orders
94.47 € 80.30 €
Tivia Argos The Classic TV cabinet sonoma-anthracite 180x35x41.5cm
Minimum Order Quantity: 1
Give your living room the style it deserves with a TV unit that blends natural warmth with contemporary design. The Tivia TV stand makes a statement while offering ample and intelligently divided storage space. The combination of a warm, natural tone with dynamic dark accents creates visual harmony, keeping all cables and accessories neatly organized. It’s the perfect backdrop for your TV and a solution that turns clutter into aesthetic pleasure.
Technical features:
Product dimensions:
Notes:
| Weight | 24.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180.00000000 × 35.00000000 × 41.50000000 cm |
| Material | K/D: YES |
| Color | K/D: YES |
| Length | 180.00000000 |
| Width | 35.00000000 |
| Height | 41.50000000 |
| Assembled Length | Lenght product: 180 |
| Assembled Height | Height product: 41.5 |
| Assembled Depth | Width product: 35 |
| Minimum Seat Height | Material: 12mm Particle Board |